Ѕвездата на НФЛ, Том Брејди, не сакал децата да имаат разведени родители? Жизел Бундхен, наводно, ѝ дала на екс можностите да го поправи проблематичниот домашен живот

Regiana Adela
0

 Блиските пријатели мислат дека Том Брејди никогаш не започнал преговори за развод со Жизел Бундхен.


На Жизел Бундхен и здодеа да чека Том Брејди да ги поправи работите?

Извори за списанието Глоуб, во своето последно издание, сугерираа дека „Hail Mary“ на Том Брејди е премалку, предоцна за да го спаси својот 13-годишен брак со Жизел Бундхен. Суперѕвездата на НФЛ, наводно, се обидел „да ги направи работите да функционираат“ и „навистина се обидувал да ја поправи“ ситуацијата дома.

Неименуван инсајдер изјави за забавниот медиум дека Жизел Бундхен веќе се изморила да чека Том Брејди да го стави семејството на прво место. Се додава:


„Таа му даде многу можности да ги поправи работите, а тој не.


Другиот доушник рече дека во моментот кога Том Брејди се откажа од својот завет дека ќе се повлече од фудбалот, романсата на приказната беше тост. Тоа продолжи:


„Имаше проблеми во бракот поради неговата одлука да се пензионира. Тие се договорија дека ќе се пензионира за да се фокусира на семејството - потоа се предомисли.

Повеќето, ако не и сите, фанови можат да се сетат дека Том Брејди се повлече од НФЛ претходно оваа година. Сепак, по само 40 дена, типичниот бек повторно се засили и сега е во својата 23-та сезона.

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies