Елен Помпео, Патрик Демпси огорчени поради исфрлањето од анатомијата на Греј? Поранешни ко-ѕвезди, наводно, работат заедно за нов ТВ проект

Regiana Adela
0

Елен Помпео и Патрик Демпси, наводно, ги здружуваат силите за да создадат ТВ-шоу што ќе го привлече рејтингот.

Елен Помпео и Патрик Демпси, наводно, не се задоволни од начинот на кој биле третирани во Gray's Anatomy. Така, поранешните соработници наводно се одмаздуваат.

Елен Помпео и Патрик Демпси работат на одмаздничка емисија против анатомијата на Греј?
Патрик Демпси и Елен Помпео работат на тоа да им се одмаздат на продуцентите на Grey's Anatomy. Тие, наводно, се здружуваат за ТВ-проект со рејтинг, изјавија извори за Радар онлајн.

„И двајцата се огорчени поради исфрлањето од шоуто“, тврди советникот.

Помпео (53) глумеше во сите 18 сезони на медицинската драма. Сепак, во тековната сезона таа се појавува само во „грст епизоди“.

Во меѓувреме, Демпси го играше д-р Дерек „Мекдрими“ Шепард, но тој ја напушти серијата во 2015 година откако неговиот сакан лик беше убиен. Според изворите, тој „сè уште е многу изненаден“ поради наводите изнесени во 2021 година од продуцентот на Греј, Џејмс Д. Париот, дека го тероризирал сетот и дека имал конфликт со креаторката на серијата Шонда Рајмс.

„Патрик вели дека Елен била една од единствените што имала грб - и тој би сакал повторно да работи со неа, особено во новото шоу што ќе им го прилепува на старите колеги и ќе им го удри задникот во рејтингот“, додаде инсајдерот. . "Елен е целосно подготвена за тоа штом ќе заврши со молзењето на Grey's dry."

Елен Помпео сака да работи со поранешниот колега од анатомијата на Греј, Патрик Демпси?
Помпео и Демпси повторно се собраа на настанот „Ultimate Disney Fan Event“ во септември. Кога ја прашале за соработката со Демпси, ѕвездата на Nobody's Perfect едвај чекала да одговори.

„Заедно направивме дел од нашата најголема работа“, изјави таа за Екстра ТВ. „Двајцата сме многу горди на работата што ја направивме. Имавме одлично време додека го работевме тоа и создадовме нешто навистина иконично.

Таа продолжи: „Мислам дека на фановите апсолутно би им се допаднало“.

source link source link source link source link source link source link source link source link source link source link

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies