Ice-T & Coco ќе бидат домаќини на Fandom Party во Њујорк на 7 октомври

Regiana Adela
0

Диџеј Кеви Кев, Царфејс, Кул Кит и дополнителни гости ќе им се придружат на 1.000 среќни присутни кои ќе се соберат во салата HK за една ноќ чиј домаќин е иконскиот рапер-актерски сет долг час!

ЊУЈОРК, Њу Јорк – 26 септември 2022 година – Прославениот рапер и актер Ајс-Т и неговата икона сопруга Коко Остин се потврдени дека ќе бидат домаќини на Фандом забавата во Њујорк на 7 октомври во Хол Хол, во што сигурно ќе биде незаборавен настан за време на еден од најголемите конвенции на навивачи во градот. Но, тоа не е сè: Ајс-Т и составот на легендарните MC ќе изведат 60-минутен сет во живо, вклучувајќи настапи од диџеј Кеви Кев, Царфејс и Кул Кит. Во вистински Fandom стил, ова се обликува да биде настан за паметење од обожавателите.

Fandom Party New York е претставен од Paramount+, Ardbeg Islay Single Malt Scotch Whisky, издавач на графички романи и колекционерски предмети Z2 Comics, HEINZ Ketchup и Pinfinity,

Посетителите на забавите можат да очекуваат да се нурнат во некои од најпопуларните франшизи во поп културата на забавен и извонреден начин што само Fandom може да го обезбеди. Од прилагоден декор до менија инспирирани од забава, сè што оживуваме е „За љубовта на обожавателите“.

Истражете ја интерактивна фото кабина од Paramount+ која им овозможува на фановите да ги споделат своите омилени моменти на TikTok и Instagram.
Ги повикуваме сите обожаватели на Teen Wolf: тркајте се со часовникот на забавата за да соберете што повеќе индиции во Teen Wolf на Paramount+: The Movie-инспириран лов на чистачи за шанса да освоите некои прилично прекрасни награди.
Обожавателите кои ќе присуствуваат на забавата ќе добијат приспособена колекционерска лента за настани и игла Pinfinity, што ќе обезбеди ексклузивно искуство со зголемена реалност за присутните што ќе можат да продолжат да го преживуваат во текот на целата година.
Подгответе гориво за забава вечер со сопствени пијалоци во нашиот бар спонзориран од Ардбег.
Фановите можат да уживаат и во закуски благодарение на кечапот HEINZ.
Немаше да биде фандом забава без фановите! Избрана количина на билети за општ влез ќе биде достапна за фановите на Твитер профилот на Fandom - @getFandom. Внимавајте за повеќе детали!

source link source link source link source link source link source link source link source link source link source link

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies