Среда, наводно, наскоро ќе се обнови 2-та сезона

Regiana Adela
0

Средата стана најновиот гигантски хит на Нетфликс бидејќи собори неколку рекорди на стримерот и тоа е трето шоу во историјата што достигнало милијарда часа прегледи во првиот месец од неговото емитување. Многу фанови со нетрпение го чекаа обновувањето на нејзината втора сезона, што изгледа многу неизбежно во овој момент со оглед на рекордите што ги урна.

Неодамнешниот извештај од Deadline потврди дека обновувањето на втората сезона во среда е неизбежно. Сепак, официјалниот збор се очекува да излезе во текот на новата година, иако раната работа е веќе во тек, бидејќи писателите беа замолени да се приклучат на собата на писателот, а продуцентите бараат нови локации.

Тие исто така додадоа дека Нетфликс и МГМ, продуцентот на серијата и сега е во сопственост на неговиот ривал Амазон, сè уште се во преговори за обновување, иако се очекува разговорите да течат без проблеми, а сопственоста на Амазон на МГМ нема да го попречи разговорот за идните сезони.

Прекрасно е да се слушне дека обновувањето на серијата во втората сезона е загарантирано, што не треба да изненади никого со оглед на сите рекорди што ги собори. Иако видовме дека Нетфликс откажува некои хит-серии, се чини дека тоа воопшто нема да биде случај за ова и можеби очекуваме подолг рок на траење ако рекордите станат конзистентни во идните сезони.

Засега, сè што можеме да направиме е да го чекаме официјалното наскоро што треба да го очекуваме за само неколку недели, бидејќи сме се поблиску до пријавениот новогодишен прозорец на објавувањето.

Серијата е „играчка, натприродно вметната мистерија која ги прикажува годините на среда Адамс како студент на академијата Невермор. Обидите од средата да ја совлада нејзината психичка способност што се појавува, да спречи монструозно убивање кое го тероризира локалниот град и да ја реши натприродната мистерија што го зафати нејзините родители пред 25 години - сето тоа додека се движи во нејзините нови и многу заплеткани врски во Nevermore“.

Во актерската екипа се Џена Ортега, Кетрин Зета-Џонс, Гвендолин Кристи, Кристина Ричи, Луис Гузман, Фред Армисен, Исак Ордонез, Рики Линдхом, Џејми Мекшејн, Перси Хајнс Вајт, Хантер Дохан, Џорџи Фармер, Муса Мостафа, Ема Мајерс, Надом. Огава, Недела на радост, Виктор Доробанту и Џорџ Бурчеа.

jtfik jtfik jtfik jtfik

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies