Нетфликс ја споделува трансформацијата на Лејди Гага како во среда

Regiana Adela
0

Од објавувањето на серијата на Тим Бартон, во среда , на Нетфликс, шоуто собра пофалби за новата итерација на семејството Адамс , што дури стигна до тој степен што огромните ѕвезди како Лејди Гага ја носеа нејзината сопствена интерпретација на насловниот лик, а Нетфликс ја сподели верзијата на Мајката чудовиште.

Дури и огромни имиња во индустријата се заинтересираа во средата , она што дефинитивно може да се истакне е самото повторување на Лејди Гага да биде среда , што потврдува дека Мајката чудовиште е огромен обожавател на сериите на Нетфликс.

Клипот е објавен од Нетфликс каде Лејди Гага се подготви да биде како среда додека сама се шминка, плетенки на коса и танцува на сега веќе иконските потези на средата на Џена Ортега .

Средата се здоби со популарност од моментот кога беше објавена на Нетфликс и континуирано носи повеќе луѓе да го поддржат шоуто на различни начини, со што беше едно од најдобрите изданија на Нетфликс оваа година, дури и го надмина она на Stranger Things што ја прави среда доста извонредна.

Со оглед на овие околности, 2-та сезона во среда може да добие зелено светло и покрај тоа што сè уште нема потврда од никој вклучен во шоуто. Нетфликс сè уште го практикува периодот на гледаност од 28 дена за да одлучи дали серијата потенцијално би можела да добие втора сезона или не.

Среда ја следи титуларната плашлива и збунета членка на семејството Адамс која влезе во академијата Nevermore каде се занимава со нова средина и во исто време, се обидува да воспостави нови пријателства додека се обидува да реши мистериозна серија убиства што се случуваат во градот.

Среда е режиран од Тим Бартон со Џена Ортега како титуларниот член на семејството Адамс, Кетрин Зета-Џонс како Мортисија Адамс, Луис Гузман како Гомез Адамс, Исак Ордонез како Пугсли, Џејми Мекшејн како Шериф Донован Галпин, Гвендолин Кристи како Лариса Вемс, и Кристина Вемс , Ричи како г-ѓа Торнбил .

jhnb jhnb jhnb jhnb jhnb jhnb

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies