Принцот Хари, Меган Маркл Шок: На Сасекс им недостасуваше усогласеност кај Хари и Меган, не поставија обединет фронт, тврдат експертите

Regiana Adela
0

Принцот Хари и Меган Маркл немаат огледало додека споделуваат за нивните животи во Хари и Меган.

Принцот Хари  и  Меган Маркл  беа искрени за нивната романса и врска со кралското семејство во нивните документарни серии на Нетфликс. Сепак, според експерт за говор на телото по гледањето на  Хари и Меган , на кралската двојка и недостасува усогласеност.

Принцот Хари и Меган Маркл не ставија заеднички фронт на  Хари и Меган , вели експерт
Експертот за говор на телото Брус Дурам го анализираше говорот на телото на војводата и војвотката од Сасекс во нивниот документарен филм за Нетфликс. Првото нешто што тој го забележа беше недостатокот на единство на парот во почетната сцена.

За разлика од она што претходните експерти го забележаа во двојката, во документарните серии, принцот Хари изгледаше опуштено, додека Маркл наводно изгледала напната.

„Првиот дел е навистина интересен овде“, вели Дурам за време на неговиот   коментар на YouTube за верување Брус .

„Ова се документарци што Меган и Хари сакаа да му ги прикажат на светот. И би помислиле дека ќе стават на заеднички фронт. И она за што зборувам е пресликување овде. Тоа е невообичаена комбинација“.

Тој забележа како принцот Хари седеше со нозете во позадишана положба со неговиот внатрешен бут насочен кон неговата сопруга. Во меѓувреме, поранешната ѕвезда на  Suits  наводно создавала „бариера“ со своето тело.

„Она што не го гледаме е [Меган] да биде отворена за Хари“, додаде тој.

„Нејзината внатрешна нога, онаа до Хари, е прекрстена. Знаеме дека тоа е бариера. Во првата сцена, моментот кога треба да го претстават тој фронт, лимбичкиот систем на Меган, автономниот дел од мозокот, веднаш го исклучува Хари. Тоа не е вообичаено“.

Принцот Хари и Меган Маркл имаат брачни проблеми?
Во документарната серија на Нетфликс, кралската двојка повторно ја разгледа раната фаза од нивната врска, па дури и сподели фотографии од нивното додворување до нивната свадба. Претставата беше завршена во август, неколку недели пред да почине кралицата Елизабета.

И покрај обожавањето на парот еден кон друг, имаше гласини дека нивниот брак е веќе завршен. Британската социјалистичка и кралска авторка Лејди Колин Кембел во прашање и одговор на нејзиниот канал на YouTube спомна   дека  парот веќе се разделил .

„Зборот одозгора е - дека Меган и Хари дошле до спогодба за која, всушност, сега се законски договорени за одредени работи. Тие, претпоставував, може да го наречете, разделба додека се уште се заедно“. рече Кембел.

„Сега, всушност, тоа не е невообичаено бидејќи мојот поранешен сопруг и јас имавме исто сценарио од различни причини. Па, можеби не толку многу различни причини, всушност. Предавството и парите, мислам, се чини дека се заеднички теми“.
Кембел додала дека таа и нејзиниот сопруг сè уште живеат заедно додека се разведувале. Таа тврдеше дека проблемот биле неговите мемоари.

„Книгата е проблемот“, тврдеше Кембел пред да додаде дека принцот Хари наводно не сакал да продолжи со книгата.

ftse ftse

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies