Хју Џекмен ја прекина тишината за Одмаздници: Тајните војни гласини

Regiana Adela
0

Не може да се негира дека 2022 година беше пеколна година за целата фандом на стрипови, а веројатно една од најголемите, ако не и најголемите вести што излезе оваа година беше шокантната вмешаност на Хју Џекмен во Дедпул 3 . Додека некои луѓе сметаат дека кастингот на Џекмен за MCU е еднократен договор, други не можат а да не шпекулираат што носи иднината за него во франшизата од милијарди долари.

Откако беше потврден кастингот на Џекмен, имаше постојани гласини околу неговата потенцијална вмешаност во Avengers: Secret Wars . Сега, австралиската мегаѕвезда конечно се осврнува на оваа можност, но неговиот одговор е во најмала рака прилично нејасен.

Говорејќи на The Empire Film Podcast , 54-годишниот актер го прекина молкот за тековните извештаи, велејќи дека го третира секој проект како „еден и готов“. Тој објаснува: „Секој филм го замислувам како еден и готов. Така го гледам. Ќе бидам искрен, имав договор за две слики на почетокот, но сепак претпоставував дека е една и- готово. Знаеш, тогаш немаше комични филмови. Само ги земам еден по еден. Имам среќа на тој начин, не морам да размислувам подалеку, но мислам дека тоа е најдобриот начин да се оди .

Како што стојат работите, сè уште не го знаеме обемот на договорот на Хју MCU, но би било безбедно да се претпостави дека Кевин Фајџ го потпишал со прилично профитабилен договор. Мислам, немаше да биде „Multiverse Saga“ без

Deadpool 3 моментално е закажана за објавување на 8 ноември 2024 година.

bvts bvts bvts bvts bvts bvts bvts bvts bvts bvts

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies