Џенифер Лопез сака Бен Афлек да добие филери за лице и ботокс? Омажи се за мене Актерката наводно сака таа, нејзиниот сопруг да изгледа како убава моќна двојка

Regiana Adela
0

Џенифер Лопез наводно сака Бен Афлек да добие филери и ботокс да ги реши неговите брчки.

Џенифер Лопез е една од најубавите актери во Холивуд на денешницата. И покрај тоа што веќе има 50-ти, таа сè уште изгледа младешки како и секогаш. Ѕвездата на Hustlers е позната по тоа што добро се грижи за своето тело, па дури и за лицето.

Џенифер Лопез сака да изгледа како убава моќна двојка покрај Бен Афлек?

Според Heat World , една од целите на Џенифер Лопез е да изгледа како убава моќна двојка со нејзиниот сопруг Бен Афлек . Така, таа го охрабруваше вториот да прави секакви процедури за лице како ботокс и филери.

„Џен мисли дека Бен е најзгодниот маж досега, но таа мисли дека тој требало да ги започне овие процедури пред години, иако вели дека никогаш не ги правела сама. Таа мисли дека му треба деликатна количина на филер за да ги испегла тие стапала и ботокс за да го омекне неговото наредено чело - и лифтинг на лицето може да биде добра идеја“, рече изворот.

Изворот додаде дека Лопез не сака Афлек да се гледа во јавноста целиот покриен со брчки и линии. Така, таа наводно го охрабрувала да направи нешто во врска со тоа.

„Џен е за сите тие да гледаат на секоја педа во убавата моќна двојка и не сака нејзиниот маж да биде покриен со линии и брчки. Има и други делови од неговото тело и таа сака да биде средена. Сè уште е тетоважата од феникс на неговата назад да се грижиме, за почеток“, рекол изворот.

ptbgd ptbgd ptbgd ptbgd ptbgd

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies