Документарната серија на Нетфликс е болна за принцот Хари? Сопругот на Меган Маркл е озлогласен приватен, тврдат експертите

Regiana Adela
0

Документарната серија на принцот Хари  и  Меган Маркл ѝ даде на јавноста увид во нивниот интимен живот. Сепак, експерт за говор на телото тврди дека веројатно не му било лесно на војводата од Сасекс.

Можеби Хари и Меган  беа болни за принцот Хари?

Очекуваните документарни серии на војводата и војвотката од Сасекс излегуваат во четврток. Неколку дена пред неговата премиера, фановите беа почестени со два промо на кои беа прикажани неколку интимни фотографии од кралската двојка, најверојатно направени од трето лице.

 

„Единственото нешто што треба да се запамети е дека овој интимен и личен поглед на љубовна приказна вклучува најмалку три лица за повеќето од овие илустрации“, изјави експертот за говор на телото Џуди Џејмс за Express (преку  Showbiz CheatSheet ).

„Неколку од фотографиите би можеле да бидат селфи, но сите други би биле изведени пред барем една камера, можеби група од нив, можеби дури и цела екипа, што технички требаше да биде болно за озлогласениот приватен принц? "

Принцот Хари во неколку наврати велеше дека сака да живее приватен живот и затоа сака да живее кралско семејство. Сепак, се чинеше дека не е така откако тој и неговата сопруга се повлекоа од своите кралски должности во 2020 година. Наместо тоа, тие се разоткриваа, а некои рекоа дека се неизбежни.

„Меган и Хари велат дека сакаат малку приватност во вселената, но јас почнувам да се чувствувам како нам да ни треба малку приватност и простор од нив“, рече презентерката на ТВ GB News, Мерси  Муроки . „Го вклучувате вашиот телевизор и таму тие ги прават своите интервјуа пред милиони луѓе. Така, прелистувате на  Нетфликс  и таму повторно се со нивниот повеќегодишен договор од повеќе милиони долари. Затоа, исклучете го тоа и размислете „Па, наместо тоа, само ќе слушам убав подкаст“ и тие повторно се нивните чудни и разбудени јас“.

Ко-водителот на Муроки, Патрик Кристис, се согласи дека кралската двојка е навистина неизбежна и е „насекаде“ и покрај нивното барање за приватност.

„Да, тие рекоа дека сакаат приватност. Но, мислам дека почнуваат да ја нарушуваат приватноста на Британија“, додаде таа.

GWBJ GWBJ GWBJ GWBJ GWBJ GWBJ

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies