BTS V: tvN се осврнува на гласините за идолот што се приклучува на Youn's Kitchen Spinoff

Regiana Adela
0

BTS's V, наводно, ќе се приклучи на претстојниот спиноф на Youn со работен наслов Seo Jin's.

tvN го прекина молкот за тврдењата дека BTS ’s V ќе направи спиноф на реалното шоу Youn's Kitchen со Парк Сео Џун и Јунг Ју Ми .

Мрежата објави официјално соопштение за решавање на проблемот. Сепак, ниту демантираше ниту призна дека V на BTS е дел од претстојниот спиноф на Youn's Kitchen .

tvN издаде официјална изјава за наводното вклучување на V на BTS во спинофот на Youn's Kitchen
Портпаролот на мрежата издаде официјално соопштение за можното вклучување на идолот во претстојната спиноф серија.

„Во врска со можноста членот V на BTS да се појави на новото естрадно шоу на tvN Seo Jin’s , ние сме во процес на проверка дали тоа е вистина со продуцентите кои моментално снимаат на локација во странство“, рече претставникот преку Soompi . „Поради разликата во временските зони, ни треба малку време да ги провериме фактите, затоа бараме разбирање“.

ТВН, исто така, намерно не ја откри локацијата на снимањето на споменатиот спиноф.

„За безбедно и непречено снимање, не можеме однапред да ја откриеме локацијата на снимањето“, рече мрежата кога првпат го објави производството на серијата.

Спинофот на Youn's Kitchen со наслов Seo Jin’s ќе излезе во првата половина на 2023 година.

V на BTS, наводно, се приклучува на кујната на Youn Spinoff
tvN минатиот месец потврди дека продуцентот и режисер На Јанг Сук ќе направи ново шоу наречено Seo Jin’s , кое ќе служи како спиноф на Youn's Kitchen .

tjkn tjkn tjkn tjkn tjkn tjkn tjkn tjkn

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies