HyunA ја прекина тишината на социјалните мрежи по раскинувањето со зората, споделува Raunchy фотографија

Regiana Adela
0

Многумина веројатно до сега се свесни дека HyunA и Dawn раскинале по шестгодишна врска. Една недела по објавувањето на вестите на интернет, Хјуна го прекина молкот на социјалните мрежи и сподели ново ажурирање на Инстаграм со објавување на непристојна фотографија од неа.

HyunA и Dawn објавија официјално соопштение на нивните профили на Инстаграм по нивното раскинување. По изглед, поранешната членка на Wonder Girls покажува што ќе му недостига на нејзиното сега поранешно момче.

HyunA споделува фотографија од NSFW по раскинувањето со Dawn
HyunA не сподели ништо на социјалните мрежи цела недела откако го објавија нивното раскинување. Сепак, нејзината брза пауза сега заврши откако направи нова објава .

Споделувањето на секси фотографирање веќе беше вообичаено за често ризичната кралица. Објавата содржи три слики од нејзиниот секси грб, на кои не се гледа ништо освен нејзината црна долна облека, со нејзините тетоважи на целосен приказ.

30-годишната ѕвезда ја покажува својата убиствена фигура и нејзината нова црвена тетоважа над неа зад себе.

Иако таа не вклучи никаков натпис во снимката, фановите го исполнија делот за коментари со пофалби за нејзината неверојатна фигура.

HyunA му испрати на Сохјун камион за кафе
Во меѓувреме, HyunA, исто така, испрати подарок на Sohyun во форма на камион за кафе. Двајцата се промовираа заедно како дел од групата 4 минути.

Сохјун сподели серија фотографии на Инстаграм за да го покаже подарокот на Хјуна.

„Ова е фотографија од пред неколку години“, напиша таа фотографијата. „HyunA unnie испрати камион за кафе за персоналот на филмот The Delivery . Ви благодариме Unnie!

dgtr dgtr dgtr dgtr dgtr dgtr

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies