Џорџ Клуни и Амал Клуни се караат околу нивниот животен договор? Актерот „Ides of March“ наводно сака да остане во Ла, а не во ОК

Regiana Adela
0

Џорџ Клуни и Амал Клуни се во брак осум години. Двојката е благословена со две преслатки деца, Александар и Ела. Во текот на нивниот брак, Клуни се враќале и се враќале меѓу САД и Обединетото Кралство. Сега, се шпекулира дека не можеле да се договорат дали да ги искорнат нивните деца.

Џорџ Клуни сака да остане во Лос Анџелес, но Амал Клуни сака да живее во Велика Британија?

Според Now to Love , Џорџ Клуни не сака ништо повеќе освен неговите деца трајно да се одгледуваат во САД. Ова е пригоден избор за актерот, кој има неколку проекти во Холивуд. Сепак, Амал Клуни наводно сака нејзините близнаци да пораснат во Обединетото Кралство, каде што поминала поголем дел од својот живот.

„Таа сака да ги однесе Алекс и Ела во ОК на училиште, каде што верува дека ќе бидат побезбедни. Тоа е нагло пресврт од сето она што го планирале уште од раѓањето на близнаците. Тие се договорија дека ќе бидат израснати во Соединетите Американски Држави. Целата причина што променија сè во неговата куќа беше децата да растат во Лос Анџелес. А сега Амал сака да побегне назад во Лондон со своите деца“, рекол изворот.

На Џорџ Клуни му здосади да патува низ светот со своето семејство?

Според изворот, актерот од „Ides of March“ нема ништо против Обединетото Кралство. Всушност, тој го сака таму. Сепак, тој само сака да остане блиску до Холивуд поради својата работа.

„Тој е уморен од патување низ светот и сака да ги остави корените во Лос Анџелес на некое време. Амал рече дека Џорџ може да остане во Лос Анџелес ако сака, но таа ги враќа децата назад во нејзиниот роден град. Нејзиното семејство е таму, некои од најдобрите училишта во светот се таму, а тоа е местото каде во нејзиниот ум припаѓаат Алекс и Ела, без разлика дали тоа му се допаѓа на Џорџ или не“, рекол изворот.

Џорџ Клуни и Амал Клуни се договорија да работат помалку, да поминуваат повеќе време еден со друг?

 

Минатата година, Џорџ се појави на подкастот WTF со Марк Марон , каде што зборуваше за својот живот со Амал и нивните деца. Актерот Up in the Air немаше ништо друго освен прекрасни работи да каже за својата сопруга. Исто така, откри дека не може да биде посреќен со својот домашен живот.

„Слушај, не сакав да се омажам; не сакав да имам деца. И тогаш ова извонредно човечко суштество влезе во мојот живот и едноставно се заљубив лудо. И знаев од моментот кога ја запознав дека сè ќе биде поинаку. Излегов со многу убави, паметни и талентирани луѓе. Едноставно, одвреме-навреме има некој што е специјално за тебе. Се чувствувам како Амал и се чувствувам така“,

 

За време на истото интервју, Џорџ откри дека тој и Амал се договориле да работат малку помалку за да можат да поминуваат повеќе време еден со друг.

„Го имав овој разговор со Амал пред некој ден бидејќи наполнив 60 години. Реков: „Види, мораме да размислиме како си го правиме животот затоа што работиме многу - двајцата. Ќе трошиме време со нашите деца, и повторно ќе патуваме. Знаете, имаме куќа со езеро со лулашка со јаже. Сè уште би можел да се лулам со јаже на 60, не сум сигурен за 80!“ тој рече.

jxfbsetg jxfbsetg jxfbsetg jxfbsetg jxfbsetg

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies