Датум на објавување на Mayfair Witches, новости и ажурирања: AMC ги задева фановите на Ен Рајс со нов провокативен трејлер пред објавувањето

Regiana Adela
0

Објавен е нов трејлер за Mayfair Witches на Ен Рајс, чија премиера на AMC е на 5 јануари со деби во две епизоди, покажувајќи повеќе за претстојната серија отколку што досега сме виделе.

За што е Мејфер Вештерки
Мејфер вештерки на Ен Рајс , според официјалниот синопсис, „следи неврохирург кој открива дека таа е неверојатниот наследник на семејството на вештерки. Таа мора да се бори со злобното присуство што го прогонува нејзиното семејство со генерации“.

Драмата е заснована на трилогијата на романите на Рајс: Часот на вештерките, Лашер и Талтос .

Трејлерот за „ Мејфер вештерки “ го открива вистинскиот идентитет на Роуан
Трејлерот за „Мајфер вештерки“ јасно покажува дека Роуан Мејфер навлегува во некои мрачни сили кои се далеку над нејзиното разбирање и надвор од нејзините најлуди соништа. Како што продолжува приказната, работите почнуваат да стануваат малку бизарни и повеќе од малку збунувачки за нашата протагонистка бидејќи таа се наоѓа себеси фрлена во длабокиот крај откако дозна дека е последната во долгата низа вештерки со повеќе зли сили надвор. да ја добие.

Заедно со Александра Дадарио како Роуан, во серијата глумат Хари Хамлин како таткото на Роуан и Мејфер патријарх, Кортланд Мејфер, Тонгаи Чириса како Сиприен Грив и Џек Хјустон како Лашер, злобен ентитет кој ги мачеше вештерките од Мејфер со генерации пред да започне наративот на Роуан. Анабет Гиш, Бет Грант, Ерика Гимпел и Џен Ричардс се меѓу членовите на актерската екипа на воодушевувачката серија.

dhede dhede dhede dhede dhede dhede

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies