Дечкото на Ким Гоу Еун 2023: Дали малите жени се забавуваат со фудбалер суперѕвезда, Сон Хеунг Мин?

Regiana Adela
0

Еве што соопшти агенцијата во врска со проблемот со запознавањето на Ким Го Еун со Сон Хеунг Мин.

По нејзината успешна К-драма „ Мали жени “ и претстојниот филм, Ким Го Еун се најде на насловните страници откако беше поврзана со суперѕвездата на фудбалерот Сон Хеунг Мин.

Од славни колеги до колеги, 31-годишната убавица повторно е фатена во врска која се шпекулира.

Ким Го Еун и синот Хеунг Мин наводно имаат љубовен стаграм на тајна сметка
Според Koreaboo, гласините за запознавање на Ким Го Еун со спортистот се актуелна тема на Твитер, откако некои тврдеа дека актерката ја следела тајната сметка на Сон Хеунг Мин.

Покрај тоа, други корисници на Интернет, исто така, веруваат дека шпекулираната двојка имала тајни сметки со нивните љубовни стаграми или фотографии и видеа посветени на нивната врска.

Преку Твитер, некои забележаа и дека Ким Го Еун често го притискаше копчето „Ми се допаѓа“ на објавите на Сон Хеунг Мин.

Истото важи и за спортистот срцекршач кој секогаш кликнуваше на копчето лајк на објавите на актерката.

Интересно е тоа што обожавателите со орелови очи истакнаа дека од сите познати женски личности, само фотографијата на ѕвездата од „Малите жени“ „му се допадна“ на Сон Хеунг Мин.

Агенцијата на Ким Го Еун ги демантираше гласините за врска на актерката со фудбалската суперѕвезда Сон Хеунг Мин
По гласините за запознавање на Ким Го Еун, нејзината етикета BH Entertainment брзо ги реши овие гласини.

Во написот за вести добиен од Soompi, агенцијата за таленти објави соопштение во кое го негира ова прашање.

„Гласините за запознавање не се точни“, соопшти агенцијата на Ким Го Еун, додавајќи „Двајцата никогаш не се запознале. [Ким Го Еун] секогаш е поддржувач како [корејски] граѓанин, особено за време на сезоната на Светското првенство.

Од друга страна, актерката од Shooting Star, Џанг Хуи Рионг, објави скриншот од споменатата сметка и рече дека тоа е нејзин приватен профил, додавајќи „Ве молиме престанете да се обидувате да го хакирате“.

Шпекулираните момчиња на Ким Го Еун
Како што споменавме, ова не е прв пат Ким Го Еун да се вклучи во гласини за запознавање.

Освен што излегуваше со Шин Ха Кјун во јуни 2016 година и го привлече вниманието поради нивната 17-годишна возраст, Ким Го Еун беше опфатена со гласини за запознавање по нејзината разделба со актерот.

Кога фантастичната романтична драма „Кралот: вечниот монарх“ беше хит, се вели дека колегата на Ким Го Еун, Ли Мин Хо, се забавува во реалниот живот. Тоа е затоа што тие се однесуваат како вистински пар за серијата.

На листата се надоврзува и нејзината колешка од Гоблин, Гонг Јо, за која се шпекулираше дека е причината за разделбата на Ким Го Еун и Шин Ха Кјун.

hvxg hvxg hvxg hvxg hvxg hvxg

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies