Џини и Џорџија Сезона 3: Дали Нетфликс го обнови шоуто? Креатор вели дека следната сезона ќе биде „Диво возење“

Regiana Adela
0

Нетфликс не потврди дали Џини и Џорџија ќе бидат обновени за нова сезона, но фановите се надеваат.

Третата сезона на Ginny & Georgia најверојатно се случува. Иако Нетфликс не го обнови шоуто за нова сезона, еве што изјави неговиот творец за серијата.

Дали  Џини и Џорџија  добиваат уште една сезона?
Неколку корисници на мрежата веќе бараат уште една сезона на Ginny & Georgia откако ја гледаа сезона 2. Многумина се огласија на Твитер и ја изразија својата возбуда што повторно ги видоа мајката и ќерката.

„Итно ми треба трета сезона на Џини и Грузија“, напиша еден од нив на  Твитер . Друг  додаде : „ахх човече, подготвен сум за сезона 3 на  Ginny & Georgia“.

Креаторката на Џини и Џорџија  , Сара Ламперт, разговараше со  Дедлајн  за серијата откако ја прекина втората сезона. На прашањето за потенцијално обновување, таа појасни дека сè уште нема разговори, но исто така се надева дека шоуто ќе се обнови.

„Како што беше кажано, не, немаше разговори со Нетфликс за третата сезона“, рече Ламперт.

„Тие се многу распоредени за тоа како ги прават работите. Значи, има многу стратегија каде што мислам дека ќе ја отфрлиме, а потоа треба да почекаме да видиме како ќе биде и дали ќе ја видиме третата сезона. но секако се надевам дека ќе го сториме тоа затоа што ќе биде диво возење“.

Што да очекувате во   3-та сезона на Џини и Џорџија ?
Кога Ламперт зборуваше за серијата, таа призна како Нетфликс им дозволил да ја преземат контролата врз приказната во Сезона 2. Според неа, нејзиниот омилен дел бил како тоа „секогаш се развивало и се менувало“.

„Значи, таму има многу слобода“, рече таа. „Сакам да изненадувам луѓе, па се надевам дека тој Cliffhanger на крајот од епизодата 10, сезона 2 беше големо изненадување, тоа е она што го баравме.

Така, на прашањето што потенцијално би можеле да видат фановите во следната сезона откако Џорџија беше уапсена за време на нејзината венчавка, таа рече дека има многу можности затоа што Џини и Остин би можеле да трчаат во Сион како минатиот пат или да му се обратат на својот очув Пол.

„Мислам дека поставивме многу навистина одлични можности во смисла дека, само играјќи хипотетички, ако Џорџија е обвинета за ова злосторство, ние го имаме Сион, тој е таткото на Џини, сега ја имаме Гил на сликата“. објасни таа.

mtdy mtdy mtdy mtdy mtdy mtdy mtdy mtdy mtdy mtdy

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies