Протекување на Капетан Америка 4 го расипува грозоморниот изглед на Харисон Форд со црвениот Hulk

Regiana Adela
0

Му требаше долго време за да се убеди, но Харисон Форд конечно влезе во кинематографскиот универзум на Марвел и неговата прва работа е да служи како еден од негативците за претстојниот филм Капетан Америка: Нов светски поредок . Доколку сè уште не сте слушнале, иконата на Star Wars го презема ликот на Тандерболт Рос од покојниот Вилијам Херт кој почина минатата година.

Како што е сега, многу малку се знае за вмешаноста на Форд во филмот предводен од Ентони Меки, но според последните гласини, Рос ќе биде претседател на САД и конечно ќе се трансформира во Црвениот Хулк. Зборувајќи за темноцрвениот колега на Брус Банер, изгледа дека првиот поглед на дизајнот на негативецот е објавен на интернет.

Инсајдерот на Твитер @greatphase15 го сподели она што тие тврдат дека е официјално концептуално уметничко дело за злобното алтер-его Red Hulk на генерал Рос. Иако изворот е релативно нов во играта, колегата инсајдер MyTimeToShineHello ја ретвитна сликата за да ги поддржи гласините и со оглед на нејзиниот импресивен рекорд кога станува збор за топчиња, знаците укажуваат на нејзината легитимност. Проверете го овде:

Ако бидам искрен, има нешто прилично вознемирувачко во дизајнот и сум видел подобри ставови од уметници кои се занимаваат со фан арт на Инстаграм. Се разбира, тоа е најверојатно само ран нацрт на дизајнот за ликот, така што сè уште се надеваме дека Marvel ќе го подобри дизајнот на Red Hulk додека се движиме кон производството на Captain America 4 оваа година. „ Капетан Америка: Нов светски поредок

“ на Марвел студио ќе се појави во кината на 3 мај 2024 година.

qjg qjg qjg qjg qjg qjg qjg qjg

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies