Ѕвездата на „Оклопни војни“ Дон Чидл ја брани фазата 4 на Марвел среде критика

Regiana Adela
0

Дон Чидл вели дека фазата 4 на Марвел ги изложила плановите за проширување на универзумот

Не е тајна дека имаше еден тон нови содржини пуштени за време на фазата 4 на Marvel Cinematic Universe. Не е изненадувачки што фановите почнаа да зборуваат за можен замор, бидејќи следната фаза започнува во следните неколку месеци. Сепак, Дон Чидл истакнува дека сето тоа било испланирано и дека ѕвездата на Armor Wars е подготвена да ја брани фазата 4 на Марвел.

Дон Чидл неодамна разговараше со Тотал Филм и разговараше за тоа како новите проекти на MCU стануваат поамбициозни (преку CBR ). Актерот на Фалкон и зимскиот војник изјави дека студиото Марвел сè уште го смета квалитетот пред квантитетот.

„Може да продолжи и да продолжи... се надевам дека нема да се шири премногу тенко“, рече Чидл. „И има уште одредена контрола на квалитетот, а не само да се обидуваме да се прошириме заради проширување.

Нема сомнеж дека Марвел навистина пушти многу нови серии на Дизни+ кои претставија различни нови ликови од кои се очекува да играат поголеми улоги во иднина. Сите нови емисии имаат голем потенцијал и луѓето со нетрпение очекуваат да видат повеќе од овие ликови. Непотребно е да се каже, веруваме дека Дон Чидл знае за што зборува и едвај чекаме да видиме како MCU ќе се прошири уште повеќе во Фаза 5.

Дон Чидл го игра Џејмс „Роди“ Роудс познат како Воена машина и иако се појавуваше само спорадично во фазата 4 на Марвел, тој е подготвен за повеќе појавувања во иднина. Веќе знаеме дека тој е насловен на Armor Wars, серијата која се преработува во долгометражен филм кој ќе започне да се снима подоцна оваа година.

Засега, Armor Wars сè уште нема официјален датум за објавување. Останете во тек за повеќе ажурирања за оваа приказна.

gbcx gbcx gbcx gbcx gbcx gbcx gbcx gbcx gbcx gbcx

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies