Финализиран планот за развод на принцот Хари и Меган Маркл од 50 милиони долари? Кралот Чарлс е „очаен“ да го врати братот на Вилијам

Regiana Adela
0

Кралот Чарлс е толку очаен да се ослободи од Меган Маркл што подготвува договор за развод вреден 50 милиони долари за да го ослободи својот син, принцот Хари , кој е очаен, се тврди во нов извештај.

Кралот Чарлс е „очаен“ да го врати принцот Хари?
Неименуван кралски дворјанин тврдеше дека кралот Чарлс е подготвен да и дозволи на Меган Маркл да го има старателството над неговите внуци - Арчи (3) и Лилибет, кои се во кралската линија на наследување - се додека принцот Хари се врати во своето семејство, а поранешната ѕвезда на Suits заврши . нејзината јавна војна.

Анонимниот инсајдер сподели со магазинот Глоуб:

„Чарлс верува дека откупот од 50 милиони долари ќе и се допадне на Меган затоа што е алчна и ќе ја подготви за живот. Неговото височество е подготвено да му прости на Хари за ужасната штета што му ја нанесе на кралското семејство во последните три години и е решено да го спречи неговиот син да си го фрли животот“.

„Ми е кажано дека монархот верува дека Хари е толку опседнат од Меган, што принцот не може да види дека се движи кон катастрофа и мора да излезе веднаш! Чарлс само се обидува да го спаси Хари од себе“.

Планот на кралот Чарлс, наводно, се подготвува додека кралското семејство се подготвува за поразителни напади во претстојните мемоари на принцот Хари, „ Спере “ , што се очекува да се појави на полиците овој месец.

Истиот советник рече:

„Чарлс знае дека сигурно ќе дојдат уште таканаречени бомби за вистината. Очекувавме дека Хари нема да земе затвореници - а Чарлс и кралицата Консорт Камила ќе бидат на врвот на листата на хитови.

Кралот Чарлс ја обвинува Меган Маркл за сите драми?
Информатори од кралскиот внатрешен круг изјавија за магазинот „Глоуб“ дека кралот Чарлс ја обвинува Меган Маркл за семејната драма. Сопругот на кралицата Консорт Камила, наводно, ги задржал највисоките адвокати за развод и во Америка и во Британија за да склучат железен договор за спогодба.

Според наводниот договор, Меган Маркл ќе добие паушална исплата од 50 милиони долари, великодушна издршка за деца, величествен замок во САД - и единствена сопственост на британскиот дом на принцот Хари, Фрогмор Котиџ. Мајката на две деца, наводно, ќе може да ја задржи и својата посакувана кралска титула додека живее во Америка со децата.

Се што Меган Маркл би требало да направи за возврат е да ги прекине нападите врз монархијата и да се согласи никогаш да не кажува ниту еден збор за тоа што се случува во кралското семејство.

Крт тврдеше:

„Ова е неверојатно дарежлив предлог и единствено решение за актуелната кралска криза. Но, има една мува во маст. Хари е апсолутно восхитен од неговата сопруга! Иако можеби ќе сака да ги поправи оградите со својот татко и со остатокот од кралското семејство, повеќето луѓе во фирмата не мислат дека Хари некогаш ќе ја напушти Меган. Тој е премногу заљубен. Смелиот план на Чарлс се чини дека е осуден да заврши со неуспех“.

Кралот Чарлс сè уште не ги коментирал тврдењата дека подготвува договор за развод од 50 милиони долари за да го откупи принцот Хари и да ја извлече Меган Маркл од кралското семејство. Значи, страствените следбеници на кралското семејство треба да ги сфатат сите овие непроверени извештаи со малку сол додека сè не се докаже точно и точно.

Останете во тек со EpicStream за најновите вести и ажурирања за кралот Чарлс, принцот Хари и Меган Маркл!

sfjd sfjd sfjd sfjd sfjd sfjd sfjd sfjd sfjd sfjd

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies