Ant-Man 3 Runtime, наводно, откриено

Regiana Adela
0

Следниот месец, Ant-Man and the Wasp: Quantumania конечно ќе пристигне во кината, а обожавателите очекуваа како филмот ќе го постави лакот на Multiverse Saga со воведувањето на Kang the Conqueror. Исто така, треба да биде првиот филм од петтата фаза и, очигледно, трет влез во трилогијата Ant-Man .

Бидејќи обожавателите се љубопитни да слушнат повеќе детали за претстојниот филм, звучи како да сега знаеме колку долго ќе трае бидејќи Fandango го откри неговото наводно траење. Според сајтот за издавање билети, Ant-Man and the Wasp: Quantumania ќе има времетраење од 125 минути или 2 часа и 5 минути.

Ако ова заврши да биде времетраење на филмот, тоа ќе биде најдолгото досега во трилогијата бидејќи првите два филма беа по 118 минути. Мораме да забележиме дека Marvel Studios сè уште не ги потврди бројките, иако постои веројатност дека е вистинита бидејќи доаѓа од доверлива страница за билети.

Иако траењето не ни кажува многу за приказната на филмот, ни кажува дека може да биде брзо и тесно, бидејќи е помало од вообичаеното време што сме го гледале во некои од филмовите на MCU, дури и со тврдења дека ова има поголем опсег. Никогаш нема да знаеме додека не го видиме филмот дали ова време функционира или не.

Синопсисот на филмот гласи: „Суперхеројските партнери Скот Ланг и Хоуп Ван Дајн се враќаат за да ги продолжат своите авантури како Ант-човек и оса. Квантното царство, во интеракција со чудни нови суштества и тргнување во авантура што ќе ги турне надвор од границите на она што тие мислеа дека е можно“.

Во актерската екипа се Пол Руд, Еванџелин Лили, Џонатан Мејџорс, Мајкл Даглас, Мишел Фајфер, Кетрин Њутн, Бил Мареј, Дејвид Дастмалчијан, Рендал Парк, Вилијам Џексон Харпер и Кети О'Брајан. Пејтон Рид се враќа да го режира филмот.

jgfc jgfc jgfc jgfc jgfc jgfc jgfc jgfc jgfc jgfc

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies