Ant-Man and the Wasp: Quantumania го открива доброто место Улогата на ѕвездата

Regiana Adela
0

Ѕвездата на „Good Place “, Вилијам Џексон Харпер им се придружи на Ant-Man and the Wasp: Quantumania во мистериозна улога уште во октомври минатата година. Како што рече, Харпер е втората екипа на The Good Place која се приклучи на MCU, а првата е Џамеела Џамил во She-Hulk: Attorney At Law . Со оглед на тоа што објавувањето на третиот филм „Ant-Man“ е веднаш зад аголот, мистериозната улога на Харпер конечно беше откриена во неодамнешната нова слика на тројката предводена од Пол Руд.

Возбудата почнува да се зголемува повеќе со добивањето на повеќе нови актери да се приклучат на MCU. Во тоа време, улогата на Вилијам Џексон Харпер штотуку беше откриена во ексклузивниот прв изглед објавен од Empire , кој можете да го погледнете подетално ТУКА.

Според Empire , ликот на Харпер е едноставно познат како „Кваз“. Како и обично, Marvel цврсто ги разгледува сите потенцијални спојлери на заплетот и детали за ликот на Quaz, освен да има телепатски способности, кои може да се покажат како корисни во Квантното царство, бидејќи ликовите се разделија на патот. Како што се гледа на горната фотографија, Харпер како Кваз исто така изгледа дека стои покрај Џентора на Кети М. О'Брајан.

Додека деталите за заговорот се чуваат под тајни, еве да се надеваме дека Кваз ќе добие огромна улога во филмот, потенцијално онаа која би можела да вклучи долготрајна секвенца во придружувањето на Скот Ланг и неговото семејство за да го поразат Канг Освојувачот во Квантното царство. Со оглед на тоа што Канг е решен да доминира во мултиверзумот за неговите сопствени зли планови, на хероите на Марвел ќе им треба сета помош што можат да ја добијат.

Актерската екипа на тројката на Ant-Man ги вклучува Пол Руд, Еванџелин Лили, Џонатан Мејџорс, Мајкл Даглас, Мишел Фајфер, Кетрин Њутн, Бил Мареј, Дејвид Дастмалчијан, Рандал Парк, Вилијам Џексон Харпер и Кети О'Брајан. Пејтон Ридс се враќа да го режира филмот.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania ќе биде премиерно прикажан во кината на 17 февруари. Проверете повеќе детали за тоа овде.

vchg vchg vchg vchg vchg vchg vchg vchg vchg vchg

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies