Џереми Ренер испрати „профан“ ажурирање до креаторот на градоначалникот на Кингстаун по шокантна несреќа

Regiana Adela
0

Креаторот на градоначалникот на Кингстаун доби надежно ажурирање од Џереми Ренер по неговата шокантна несреќа

Застрашувачката несреќа на Џереми Ренер беше навистина шокантна за сите, вклучувајќи ги и актерската екипа и екипата на неговата актуелна ТВ серија Градоначалникот на Кингстаун . Но, за среќа на ко-креаторот Хју Дилон, тој веднаш доби ажурирање од актерот Hawkeye кој наводно испратил урнебесно „профано“ видео за да го потврди неговото здравје.

Хју Дилон неодамна разговараше за Comicbook.com за да разговара за градоначалникот на Кингстаун за втората сезона, но тој исто така откри дека тој бил еден од првите луѓе што дознал за состојбата на Џереми Ренер по несреќата со чистење снег на Нова година. Дилон призна дека бил воодушевен што слушнал со Ренер.

„Тоа беше најголемото олеснување што беше таков тобоган бидејќи кога ја добив веста сакав да одлетам и да го најдам и да го видам“, рече тој. „Потоа тој ми испрати видео следниот ден, најголемото олеснување во мојот живот, бидејќи беше толку смешно и профано, а јас бев како, во ред, тој ќе се врати“.

Дилон продолжи да го пофали Ренер за неговата смисла за хумор и покрај неговата ужасна искушение.

„Тој е многу смешен. Тој ми е како брат. Знаете, работевме на ова шоу две години. Ова е моето шоу што го создадов со Тејлор Шеридан, а тој е [Ренер] едноставно незапирлив. Тој е исклучителен талент и екипата го сака. Актерската екипа го сака. Јас го сакам, и така беше, и мојот свет престана“, рече тој.

„Сакам само да се опорави, а потоа да го добие видеото и, еј, знаете, само вулгарности, вулгарности. знаете, на пат кон закрепнување“, заклучи Дилон.

Џереми Ренер ќе се врати како Мајк Меклуски во 2-та сезона на градоначалникот на Кингстаун , чија премиера ќе биде на Paramount+ на 15 јануари 2023 година.

dbc dbc dbc dbc dbc dbc dbc dbc dbc dbc

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies