Фановите на Мандалорија се убедени дека Хајден Кристенсен се појави во третата сезона

Regiana Adela
0

Изградбата беше бавна, но изгледа дека Мандалоријан конечно е подготвен да ги истражува трагичните настани што оставија трајно влијание врз богатата историја на Џедаите. Најновиот трејлер за третата сезона на хит шоуто „ Војна на ѕвездите “ штотуку беше претставен оваа недела, и иако сигурно има многу што да се отпакува, еден детал за фановите на тизерите не можат да престанат да брмчат е масивната закачка за Нарачка 66.

Доколку сè уште не сте го гледале, возбудливиот трејлер за сезона 3 содржи нешто што изгледа како флешбек сцена каде што Грогу веројатно се сеќава што се случило за време на Нарачката 66.

Во спинофот на MandoVerse , The Book of Boba Fett , всушност беше потврдено дека Грогу всушност бил присутен за време на кобниот ден кога императорот Шеев Палпатин, познат како Дарт Сидиус, ја оркестрирал чистката на Џедај, која ја водел самиот Анакин Скајвокер.

Откако ја видоа масовната трилогија на приквел, фановите природно гравитираа кон идејата Хајден Кристенсен да се појави камео во 3-та сезона на Мандалоријан за да ја репризира својата улога на безмилосниот и корумпиран Анакин. Што мислиш? Во продолжение погледнете ги реакциите:

Реално гледано, шансите Хајден да се појави во Мандалоријан не се целосно исклучени, особено ако се земе предвид дека тој исто така многу се шпекулира дека ќе се појави во Ахсока на Росарио Досон . серија каде што наводно ќе ги игра и Анакин и Дарт Вејдер. Изгледа дека конечно ќе видиме интеракција помеѓу Грогу и Анакин и јас сум целосно возбуден поради тоа. Третата сезона на Мандалоријан ќе се појави на Дизни + на 1 март 2023 година.

qcb qcb qcb qcb qcb qcb qcb qcb qcb qcb

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies