Ѕвездата на Аквамен Амбер Херд е означена како „најомразена жена во Америка“

Regiana Adela
0

Не може да се негира дека Амбер Херд е лесно една од најконтроверзните фигури во Холивуд и изминатата година прилично се вртеше околу нејзината и личната драма на Џони Деп. Долгогодишната правна битка меѓу двајцата конечно го доживеа својот крај во јуни, откако актерката Аквамен ја загуби мултимилионската тужба за клевета што ја поднесе против неа ѕвездата на Пиратите од Карибите .

Додека Амбер се обидуваше повторно да ја обжали пресудата, 36-годишната ѕвезда ќе ги шокираше обожавателите ширум светот откако минатиот месец вееше бело знаме и се согласи да го реши мултимилионскиот случај. Но, токму кога помисливте дека тоа конечно го оддалечува вниманието на актерката од DC Universe, целосно грешите. Изгледа дека многу луѓе нема да дозволат да се извлече така лесно.

Очигледно, Херд моментално е означена како „најомразената жена во Америка“ според Q Score (преку FandomWire ), мерка за популарност и допадливост што им се дава на познатите личности. Иако веќе не е стандард, Q Score или попопуларно познат како Q Rating сè уште се користи денес.

Откако дознаа за најновата етикета на актерката, нејзините обожаватели брзо застанаа во одбрана на Амбер преку тема на Твитер што можете да ја погледнете подолу:

Во другите вести за Амбер Херд, останува нејасно дали Мера ќе има голема улога во претстојното продолжение на Аквамен и уште поважно дали актерката ќе биде дел од Џејмс Плановите за DCU на Ган и Питер Сафран воопшто. Според најновите извештаи, Амбер не била присутна за време на дополнителното фотографирање на филмот, поради што многумина веруваат дека таа е целосно отстранета од проектот.

Во меѓувреме, „ Aquaman and the Lost Kingdom“ треба да излезе на 25 декември 2023 година.

kfgw kfgw kfgw kfgw kfgw kfgw kfgw kfgw kfgw kfgw

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies