Актерот од Хари Потер, Руперт Гринт го задева потенцијалното враќање во идниот филм

Regiana Adela
0

Поминаа повеќе од 10 години откако последниот Хари Потер беше објавен на големото платно и многу Потерхедси се прашуваа дали ќе има планови да ја продолжат франшизата и да ја вратат оригиналната актерска екипа. Досега, Warner Bros покажа само интерес , но ниту еден план не се реализира колку што знаеме.

Со оглед на тоа што серијата „ Фантастични ѕверови “ има неверојатна изведба, а специјалната реобединување „ Враќање во Хогвортс“ е добро прифатена, се чини дека навистина постои јавен интерес од фановите повторно да го разгледаат оригиналното трио и да го видат нивниот живот како постари верзии на ликовите.

Во неодамнешното интервју за This Morning , Руперт Гринт, кој го играше Рон Визли во серијата за Хари Потер , беше запрашан дали е отворен да ја повтори својата улога во потенцијалниот иден филм во франшизата. За среќа, тој го изрази својот интерес иако времето мора да биде точно.

„Да, мислам дека ако тајмингот беше вистинскиот и сите се враќаа, дефинитивно би го посетил. добро“, одговори тој.

Прекрасно е да се слушне дека Гринт е отворен да ја повтори својата улога повторно, бидејќи тоа е знак дека фановите можат да се радуваат да го видат неговото име ако некогаш Ворнер Брос одлучи да го официјализира повторното разгледување на серијата и да ја врати актерската екипа за иден филм. .

Очигледно, како што истакна актерот, сè уште зависи од приказната и веројатно ќе зависи и дали неговите поранешни колеги ќе го направат филмот, бидејќи публиката би сакала повторно да го види комплетното трио со задоволувачка авантура.

Ајде само да почекаме и да видиме дали Warner Bros ќе заврши повторно да ја посети франшизата во блиска иднина. Бидејќи моментално сме во време кога студијата ги ископуваат своите IP-адреси и се потпираат на носталгија, можноста секако е таму.

hjdf hjdf hjdf hjdf hjdf hjdf hjdf hjdf hjdf hjdf

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies