Сејди Синк се чувствува ужасно како што завршуваат туѓите работи

Regiana Adela
0

Stranger Things е очигледно една од емисиите што го прави Netflix успешна услуга за стриминг во моментов. Со оглед на тоа што наративот и ликовите се толку добро ценети, не се само фановите на кои им е тешко да се условуваат да се откажат од драмската серија. Сејди Синк, која го портретира Макс Мејфилд од втората сезона, ја изрази својата тага бидејќи последната сезона наскоро ќе биде премиера.

Во нејзиното неодамнешно појавување во шоуто Today , Синк го одрази своето искуство за растење на сетот со актерската екипа и истакна како ќе биде оставањето на шоуто зад себе. „Знаеме дека тоа се случува и дека е последна сезона, така што сигурно ќе биде емотивно. Без спојлер, само со начинот на кој мојот лик заврши во сезона 4, немам поим што ќе се случи. Но, јас ќе бидам таму. Ќе биде ужасно. Ќе биде ужасно“.

Таа продолжи: „Овие деца, целата актерска екипа и екипа, тоа е семејството. Луѓето го велат тоа постојано, но јас искрено го мислам тоа. И да мислиме дека треба да се збогуваме со тоа обезбедување и знаејќи дека ќе се гледаме уште една сезона? Тоа е страшно и тажно, но мислам дека е возбудливо да се префрлиме на следното поглавје, претпоставувам“.

Што ќе се случи во последната сезона на Stranger Things останува мистерија, дури ни Синк не знае каде оди приказната, иако таа и нејзините колеги имаат некои идеи, тоа не гарантира ништо. Според браќата Дафер, директорите на Нетфликс биле во солзи откако го слушнале нивниот терен за 5-та сезона на Stranger Things. Ова е фактор зошто Синк и фановите веќе почнале да се подготвуваат за крајно емотивно финале. Ќе има најмалку 8 епизоди, а со оглед на големината на сезоната 5, се чини веројатно дека последните епизоди на Stranger Things ќе бидат прилично обемни.

Освен Синк, во серијата на Нетфликс се појавуваат Мили Боби Браун, Фин Волфхард, Гејтен Матарацо, Кејлеб Меклафлин и Ноа Шнап, кои сите ја пронајдоа својата слава и растеа заедно откако го споделуваа екранот со години.

drttad drttad drttad drttad drttad drttad drttad drttad

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies