Бизарен жанр инспириран од DC на Deadpool 3, потенцијално разгален од Рајан Рејнолдс

Regiana Adela
0

Сè уште сме на една година од мошне очекуваното пристигнување на Merc with a Mouth во филмскиот универзум на Марвел преку Deadpool 3 , но Рајан Рејнолдс веќе ја доставува стоката. Се очекува продолжението да започне со производство многу наскоро и сите вклучени во проектот го хипингуваат уште од неговото официјално објавување во септември.

Иако сè уште не знаеме многу за продолжението, кое исто така го прикажува триумфалното враќање на Хју Џекмен како Вулверин , двајцата постојано даваа ажурирања на социјалните мрежи, одржувајќи ја фандостата на MCU ангажирана и инвестирана.

Минатиот месец, наводниот заговор на Deadpool 3 протече на интернет, сугерирајќи дека филмот од Шестата фаза ќе биде фокусиран на патувањето низ времето и интервенцијата од Time Variance Authority, тајната организација која првпат го имаше своето деби во серијата Локи . Сега, Рејнолдс нуди нови детали за неговото трето излегување како саканиот анти-херој и се чини дека тој е подготвен малку да ги зачини работите за неговото долгоочекувано деби во MCU.

Во интервју за ДедлајнРејнолдс едноставно одговори „ќе видиме“ кога беше прашан за можноста Deadpool 3 да има музички елементи слични на Џокер на DC: Folie à Deux . Актерот се надоврза со шега како што можеше само Рајан Рејнолдс, велејќи: „Не знам. Би имал проблем да пеам додека му ја гаргарам крвта [се смее]. Не, ќе видиме“.

Се разбира, имајќи ја предвид непредвидливоста на Вејд Вилсон и неговите навидум бескрајни скандали, слободно може да се каже дека се може да се случи во Deadpool 3 и да, тоа вклучува целосен музички број од него и Логан. Можете ли да замислите ако се случи ваква секвенца со Дедпул да извлече референца од Најголемиот шоумен ? Тоа би било смешно.

Дедпул 3 во моментов е закажан за објавување на 8 ноември 2024 година.

vgzd vgzd vgzd vgzd vgzd vgzd

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies