Џејсон Момоа ја задева возбудливата иднина на DCU среде масивно тресење

Regiana Adela
0

Откако Џејмс Ган и Питер Сафран ја презедоа франшизата на DC, многу фанови шпекулираат за плановите што ги подготвуваат за новиот DCU и дали ќе задржат некои од играчите. Сега знаеме дека Хенри Кавил нема да продолжи како Супермен бидејќи ќе го рестартираат ликот во новата итерација.

Еден од актуелните играчи на DCEU е Џејсон Момоа, кој го игра Аквамен и треба да се врати на улогата во Aquaman and the Lost Kingdom подоцна оваа година. Се појавија шпекулации дека тој ќе ја напушти улогата и ќе го преземе ликот на Лобо во новиот DCU. Дали всушност има некоја вистина во тоа?

Во неодамнешната приказна на Инстаграм што ја објави , Момоа уште повеќе ги подгреа шпекулациите за неговата иднина во DCU, бидејќи со возбуда откри дека неодамна се сретнал со Ворнер Брос за да разговара за неговата иднина, иако се плашеше за деталите околу нивниот состанок.

„Пред четири години го имав џипот напред... Се сеќавате ли пред четири години? Врескав, нели? Врескав кога го напуштив Warner Bros. Сите подготвени? Yahoo! Повторно четири години. Тоа е мистерија душо. Имам навистина добри вести. Одлични вести со Warner Bros. Amazing“, рече тој во видеото.

„Посакувам да можам да ти кажам, но еве го. Питер, те сакам. Џејмс, те сакам. Дејвид [Заслав]. Добро.

Возбудата на Момоа на видеото поставува прашање за тоа дали средбата била DC Studios и Warner Bros кои му кажале дека тој ќе продолжи да го игра Aquaman во новиот DCU или наместо тоа ќе го игра Lobo, за што сите шпекулираа.

Во секој случај, звучи дека Момоа ќе остане во DCU засекогаш и покрај масивното поместување што се случува откако тој го напушти состанокот со голема радост и среќно им се заблагодари на шефовите во студиото. Наскоро би требало да можеме да го дознаеме одговорот.

bfsy bfsy bfsy bfsy bfsy bfsy bfsy bfsy bfsy bfsy

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies