Гласината замена на Рид Ричардс на Џон Красински изгледа неверојатно во уметноста на MCU

Regiana Adela
0

Сегашната листа на Marvel Cinematic Universe за Multiverse Saga е неверојатно оптоварена, но мислам дека сите можеме да се согласиме дека еден од проектите за кои обожавателите се возбудени е претстојното рестартирање на Fantastic Four . Сепак, изгледа дека студиото Марвел не брза да ја открие официјалната екипа на филмот и во последните неколку месеци, фановите се држат во темнина во врска со клучните детали за очекуваната понуда од фазата шест.

Оваа недела, се појавија нови гласини за дебито на Првата фамилија во MCU, бидејќи актерот од Star Wars , Адам Драјвер, се вели дека е најдобриот избор за да го игра Рид Ричардс во проектот. Претходно, имиња како Пен Бадгли, Том Елис и Диего Луна се појавија како потенцијални кандидати за делот, но Кевин Фајџ и неговиот тим допрва треба да ги официјализираат работите.

Како што се засилува возбудата околу шпекулираното кастинг на Драјвер, уметникот на Инстаграм @clements.ink смисли неверојатно уметничко дело замислувајќи како би изгледал актерот од Кајло Рен како „Најпаметниот човек жив“. Тој дури и го задржа потписот на Војвер за добра мерка и иако е сосема поинаков поглед на Мистер Фантастик, мислам дека функционира. Проверете го овде:

Интересно, Драјвер е омилен меѓу обожавателите да го игра Доктор Доум во франшизата и очигледно, неговата ѕвездена изведба во трилогијата на продолжението го направи веродостоен негативец. Но, Адам е повеќе од само коњче со еден трик и ако му се даде можност, сигурен сум дека на фановите ќе им даде свеж, но сепак дефинитивен став за Рид Ричардс. Се надеваме дека следните неколку месеци конечно ќе ни ја донесат веста што сите чекавме да ја слушнеме. Рестартирањето на Fantastic Four

Агата: Ковен на хаосот од Кетрин Хан ги најава новите оригинални песни на серијата

Кога се случи големото откривање на главниот негативец во WandaVision , сите ја репетираа Agatha All Along со денови, можеби дури и недели, и со нејзината сопствена спиноф серија, Кетрин Хан го возбудува своето шоу задевајќи ги новите оригинални песни што излегуваат на Agatha: Coven. на Хаосот .

Совршено одговарајќи на ситком-стилот на секоја деценија за секоја епизода, WandaVision извлече едно од најпознатите негативни откривања на сите времиња со својата сопствена Agatha All Along која обезбеди награда Еми за Marvel Studios и сопствената спиноф серија на Кетрин Хан, Agatha . : Заливот на хаосот .

Agatha All Along има навистина привлечна мелодија и е направена исклучиво за WandaVision , сега со Agatha: Coven of Chaos што доаѓа на шкрилата на Marvel Studios, Кетрин Хан открива на зимскиот TCA настан на Hulu, како што објави TVLine , дека може да има повеќе оригинални песни да пристигнат во претстојната серија.

Кетрин Хан открива што сака во нејзиниот лик, Агата Харкнес, „Нејзините костими и нејзините нокти. Тие се прекрасни“.

Хан, исто така, ја зголемува можноста за нови оригинални песни во Agatha: Coven of Chaos, но сепак со одреден облак од мистерија за тоа какви мелодии би понудила претстојната серија, „Кој знае, можеби има мала песна овде или таму... но никој не кажува ништо за тоа - секако не јас!“

Agatha All Along буквално го скрши четвртиот ѕид на сите, одговарајќи на насловот на епизодата каде песната го имаше своето деби, WandaVision Episode 7 , а песната направи моќен влез на топ листите на Билборд на 36 место кога излезе. Исто така, меѓу другите награди , доби и награда Еми за извонредна оригинална музика и текст .

Кристен Андерсон-Лопез и Роберт Лопез ја направија Agatha All Along возможна да биде авторка на песната, а Кетрин Хан, самата, ја оживеа со Лопез, Ерик Бредли, Џералд Вајт, Џаспер Рандал и Грег Випл како задни пејачи кои црпат инспирација. од песните од The ​​Addams Family и The Munsters .

Кои нови авторски песни може да ги понуди Agatha: Coven of Chaos ? Секој треба да дознае штом ќе излезе серијата, но сè уште нема датум на објавување, само прозорец, кон крајот на 2023 година или до почетокот на 2024 година.

sfcb sfcb sfcb sfcb sfcb sfcb sfcb sfcb

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies