Spider-Man 4, наводно, го одредува потенцијалниот датум на објавување

Regiana Adela
0

Додека Spider-Man 4 , наводно, имал проблеми зад сцената по раното откритие дека се снима уште едно продолжение на Spidey, се појавува нов извештај што укажува на потенцијалниот датум на објавување на Том Холанд кој се враќа како Питер Паркер.

Оглас
Несомнено е дека портретот на Том Холанд на Спајдермен / Питер Паркер останува да биде еден од најдобрите, како што докажа во неговите континуирани настапи во MCU, од неговото деби во Капетан Америка: Граѓанска војна до неговиот последен беше Spider- Man: No Way Home , каде глумеше заедно со Тоби Мегваер од Сем Раими и Неверојатниот Спајдермен Ендрју Гарфилд од Сони.

Според извештајот од @MarvelNewsHere на Твитер, Холандскиот Спајдермен 4 сега се очекува да биде објавен некаде во 2025 година. Сепак, нема други детали вклучени во твитот, освен сликата со Том Холанд, и покрај тоа што нема знаци за движење од актерот досега. Погледнете го твитот подолу:

Да потсетиме, Холанд помина низ доста многу во последната година, бидејќи тој не само што засега ги напушти социјалните мрежи за да се фокусира на своето ментално здравје, туку, наводно, размислувал и да се смири од Холивуд.

За време на неговото интервју за Deadline во јануари 2022 година , кога актерот беше запрашан за тоа дали се гледа себеси дека сè уште ги носи црвените и сините хулахопки во својата иднина, тој јасно изјави дека сè уште не е подготвен да се збогува со ликот: „Не знае. Знам дека го сакам овој лик и знам дека не сум подготвен да се збогувам“.

Иако, во истото интервју, тој исто така спомна дека не би имал ништо против да дозволи друго „среќно дете“ да го облече супер костумот по него. зајдисонце и оставете го следното младо среќно дете да влезе да го облече оделото“.

Како што стои, сè уште ништо не е поставено на камен, па ќе мора да почекаме дополнителни официјални најави од Marvel и Sony, и секако, од самиот Том Холанд. Засега, можете да ја фатите трилогијата на Спајдермен на Холандија на повеќе VOD платформи.

ncgm ncgm ncgm ncgm ncgm ncgm

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies