Актерот од Suicide Squad изрази интерес за улогата на MCU Storm

Regiana Adela
0

Марвел полека ги пречекува мутантите во филмскиот универзум на Марвел, како и во мултиверзумот, а Вулверин ќе биде еден од најраните X-Men што ќе се приклучат, преку Дедпул 3 . Сепак, во студиото влезе уште една можност за рестартирање, а тоа е рестартирање на Fantastic Four , на кое ќе се појави пристигнувањето на Земјата-616 на Првото семејство. Додека Марвел допрва треба да ги објави членовите на актерската екипа за рестартирањето, актерот од „ Самоубиствениот одред “, Сторм Рид , изрази интерес да ја преземе улогата на Сју Сторм, ака „Невидлива жена“.

Заедно со тоа што актерката од „ Еуфорија “ е „апсолутно прифатена“ со спинофот на The Suicide Squad , Рид, која ја игра Тајла Дубоа во филмот на DC, исто така отвори со Comicbook.com дека има уште една улога што ја има на ум за нејзината кариера, која вклучува потенцијално скокање на студијата од DC до Marvel Studios. Во продолжение погледнете го нејзиниот целосен коментар:

„Мислам, мислам дека би било соодветно [за мене] да играм Storm. Мислам, зошто да не?“ Но, тогаш Рид мораше да ги минимизира нејзините очекувања, „Но, знаете, во совршен свет“.

Сè уште ништо не е подготвено, бидејќи Marvel не го ни најави нивниот ансамбл за рестартирање. Значи, можно е Бура Рид да ја сними на аудиции. Сепак, Еиза Гонзалез претходно беше објавено дека е најдобриот избор на студиото Марвел за улогата на Сју Сторм. Важно е ова да се земе како зрно сол, освен ако не се појави официјално соопштение.

Засега, одлично е да се слушне како Рид ја изразува својата следна улога од соништата. Можете исто така да ја фатите како Рајли на The Last of Us на HBO . Рајли е шеснаесетгодишен преживеан и единствениот „најдобар пријател“ на Ели од детството во воениот интернат во кој и двајцата одат.

Рестартирањето на Fantastic Four на Marvel Studios во моментов е закажано за објавување на 14 февруари 2025 година. Во меѓувреме, The Last of Us ќе има премиера на HBO на 15 јануари 2023 година.

mngc mngc mngc mngc mngc mngc mngc mngc mngc mngc

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies