Флеш Арт гледа дека ѕвездата на X-Men го заменува Езра Милер како Бери Ален во New DCU

Regiana Adela
0

Универзумот на DC ќе биде разнишан до својата срж оваа година со гласините кои сугерираат дека Џејмс Ган и Питер Сафран планираат да направат масивно рестартирање на франшизата, а притоа да задржат некои од неговите елементи кои кликнаа од обожавателите. Според извештаите, неколку актери на DCU ја добиваат чизмата од новиот режим, а остануваат само Џејсон Момоа и актерите од The ​​Suicide Squad и Peacemaker .

Што се однесува до актерите како Езра Милер, за многу луѓе не е тајна дека долго пред да влезе во игра новата управа на DCU, постојано се шпекулираа дека неговото време како The Flash е при крај поради неговите лични контроверзии кои се убави. многу ја потресе првата половина на 2022

година. Иако имаше извештаи за тоа дека ВБ Дискавери и Милер ги средуваат работите пред актерот да побара стручна помош, општото верување кај фановите е дека 30-годишниот актер сепак ќе биде преработен како Скарлет Спидстер.

Судејќи според најновите случувања во студиото DC, се чини дека тоа е случај и фановите се повеќе од подготвени да прифатат нов DCU кој не го вклучува Милер. Сега, кој актер треба на крајот да ја добие мантијата на најбрзиот човек? Дигиталниот уметник @spdrmnkyxxiii верува дека поранешната ѕвезда на Марвел, Лукас Тил треба да биде тој што ќе ја добие посакуваната улога и како што се испостави, многу обожаватели се согласуваат со идејата.

На Инстаграм, уметникот објави неверојатна парче што го прикажува 32-годишниот актер како Бери Ален и морам да кажам дека целосно функционира! Проверете го овде:

Краткото учество на Тил во франшизата на X-Men на Фокс не остави ништо да се посакува и отсекогаш сум чувствувал дека тој е посоодветен за различна суперхеројска улога. Се надеваме дека Ган и Сафран ќе ја разгледаат возбудливата перспектива.

Во меѓувреме, The Flash треба да излезе на 23 јуни 2023 година.

vzs vzs vzs vzs vzs vzs vzs vzs vzs vzs

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies