Ant-Man 3 ѕвезда доби одличен совет од Бри Ларсон пред да стане Кеси Ланг

Regiana Adela
0

Додека многу обожаватели на MCU се целосно разочарани од тоа што Ема Фурман беше заменета со Кетрин Њутн за улогата на Кеси Ланг во Ant-Man and the Wasp: Quantumania , на Њутн се чини дека и самата добро му оди во тројката, гледајќи како таа се согласува со Пол Руд. и другите. Шокантно, дури и со актерката на Капетан Марвел на MCU, Бри Ларсон .

Неодамна, зборувајќи за Variety , кога Њутн беше прашан како минала нејзината подготовка за нејзината аудиција на Кеси Ланг, актерката ја раскажа приказната за тоа како добила можност да го запознае Ларсон пред нејзиното прифаќање за улогата Ant- Man 3 . Во продолжение погледнете го нејзиниот целосен цитат:

„Тоа е некако смешно. Ја запознав Бри Ларсон еднаш и се надевам дека е во ред што го кажувам, но ја погледнав и реков: „Слушај, јас сум подготвен за оваа улога на Марвел“. Навистина е чудно што се среќавам со тебе“. И јас чекав малку - и штотуку добив случаен повик со понуда!“

Њутн продолжи да рече: „Мислам дека тајмингот е сè. Не знам кој [ми ја доби улогата на Кеси Ланг, но], морам да му се заблагодарам на Бри Ларсон што ми рече да бидам трпелива бидејќи тоа беше навистина добар совет“.

Сега, што се однесува до враќањето на Капетан Марвел 2 на Бри Ларсон , официјалните платформи на социјалните медиуми на Марвел студио неодамна објавија шокантни вести за доцнењето на The Marvels со нивното прикажување во кино. Наместо нивниот првичен датум на премиера во јули 2023 година, продолжението на Капетан Марвел треба да биде објавено во ноември.

Останува нејасно зошто The Marvels мораше да се туркаат назад, но претпоставувам дека планот на Marvel е да ги намали нивните изданија прекувремено за да го спречи суперхеројскиот замор на нивните фанови и публика. На тој начин, радосно е да се види како Ларсон им помага на своите соработници пред да почнат да работат заедно. Њутн навидум е во добри раце.

Премиерата на The Marvels сега е закажана на 10 ноември 2023 година. Во меѓувреме, Ant-Man and the Wasp: Quantumania сега се прикажува во кината ширум светот.

qgbf fndtd etehr vjyiy mcfs

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies