Флеш-актерката станува искрена за контроверзите на Езра Милер

Regiana Adela
0

Ѕвездата на Флеш , Езра Милер, беше вклучен во бројни контроверзии во последните неколку години. За тоа време, излегувањето на филмот беше доведено во прашање, особено поради некои правни обвиненија што произлегоа од него и потенцијалната ПР дилема што филмот може да ја има на својата турнеја во печатот.

Сепак, и покрај сето тоа, филмот сепак треба да се појави летово. Милер, исто така, објави изјава со ветување дека ќе ги решат проблемите со нивното ментално здравје. Претходно оваа недела, ко-шефот на студиото DC, Џејмс Ган , го прогласи филмот „еден од најголемите филмови за суперхерои некогаш снимени“.

Зборувајќи неодамна со Холивуд Репортер за време на настанот на премиерата на црвениот тепих, Кисеј Клемонс, која ја игра Ајрис Вест во филмот, беше прашана за нејзините размислувања во врска со неодамнешниот комплимент на Ган. „Јас направив, а тој кажа многу убави работи“, рече таа со насмевка.

Актерката, исто така, го сподели своето искуство од работата на филмот и изрази надеж дека публиката сепак ќе го провери и покрај насловите што ги добива од контроверзите на главниот актер.

Таа додаде: „Имав одлично време. Го познавам Езра со години и сакав да работам со Енди [Мускиети]. И покрај сè, поминавме навистина одлично додека снимавме и направивме навистина одличен филм. Се надевам дека и покрај [сите наслови], луѓето навистина уживаат во филмот затоа што она што го кажа Џејмс е точно. Верувам во она што го кажа и мислам дека е апсолутно точно“.

Клемонс, исто така, беше замолена да се осврне на нејзините размислувања за неодамнешните контроверзии на нејзината колешка, каде што таа призна дека и е „апсолутно“ тешко да се гледа.

„И она што луѓето го забораваат е дека многу луѓе минуваат низ тоа, но не го прават тоа со гледање на целиот свет.

Претходно оваа недела, Ган и неговиот колега, шефот на студиото DC, Питер Сафран, се осврнаа на статусот на Милер во DCU каде што се плашеа за неговата иднина.

„Езра е целосно посветен на нивното закрепнување. Ние целосно го поддржуваме тоа патување во моментов“, рече Сафран. Тој исто така призна дека актерот би можел да се врати иако тие не донеле одлука.

Додека иднината на Милер во DCU е сè уште неизвесна и нивните контроверзии не влијаеле на филмот, целото внимание сега е да се надеваме на неговото објавување за само неколку месеци и се надеваме дека возбудата ќе продолжи.

dah dah dah dah dah dah dah dah dah dah

 

 

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies