Џон Красински, наводно, нема да биде заменет како Рид Ричардс и покрај гласините за кастингот

Regiana Adela
0

Џон Красински долго време беше на радарот на фановите за да го игра Мистер Фантастик во кинематографскиот универзум на Марвел и минатата година, колективните желби на фандомите конечно беа исполнети бидејќи на холивудскиот А-листер му беше дадена можност да му вдахне живот на ликот во Доктор . Чудно во Мултиверзумот на лудилото .

Сепак, неговото кратко вклучување во блокбастерот од Фаза четврта не остави ништо да се посакува и возбудата веднаш се претвори во разочарување благодарение на неговата лоша презентација. Красински изјави во едно интервју дека неговиот кастинг во MCU бил еден и завршен и со месеци има извештаи кои поврзуваат неколку актери - од Диего Луна до Дев Пател до посакуваната улога.

Сега, новиот извештај се чини дека нуди обновена надеж за иднината на MCU на Красински и се чини дека има добри шанси тој да може да се откупи. Според објавата на корисникот на Твитер @DivinitySeeker1, кој тврди дека е инсајдерски, и покрај сите кружни гласини околу актерот кој ќе го игра Рид Ричардс во рестартирањето, Красински ќе продолжи да ја толкува улогата.

Изворот тврди: „Знам дека е контроверзно и знам дека секој скутер под сонцето ви кажува дека е некој друг... но не, никогаш не бил Дев Пател, или Пен Бадгли или некој друг“.

Тие рекоа и дека нема да помине долго до официјалното објавување на кастингот. Проверете го овде:

Вреди да се спомене дека според најновите гласини, верзијата на MCU на Рид Ричардс и Сју Сторм ќе биде прикажана како родители во рестартирањето на Fantastic Four . Ова секако сугерира дека актерите на кои ќе им се доделат ќе бидат од доцните 30-ти до раните 40-ти години и Џон лесно одговара на сметката. Фантастичната четворка

на студиото Марвел треба да се појави во кината на 14 февруари 2025 година.

gktd gktd gktd

Publicar un comentario

0Comentarios
Publicar un comentario (0)

Trending Article Movies